Konsumenckie laury dla zaprawy klejącej maxit Flex Fix

09.08.2007

W tegorocznej edycji konkursu Laur Konsumenta zaprawa klejąca maxit Flex Fix została uznana za Odkrycie Roku 2007. Laur Konsumenta to program konsumencki organizowany przez Grupę Media Partner we współpracy z Instytutem Gallupa, wyłaniający najpopularniejsze, najbardziej cenione produkty i usługi na rynku krajowym.

W tegorocznej edycji konkursu Laur Konsumenta zaprawa klejąca maxit Flex Fix została uznana za Odkrycie Roku 2007.
Laur Konsumenta to program konsumencki organizowany przez Grupę Media Partner we współpracy z Instytutem Gallupa, wyłaniający najpopularniejsze, najbardziej cenione produkty i usługi na rynku krajowym.

 

Wysokoelastyczna zaprawa klejąca maxit Flex Fix.
Fot. maxit

 

Ocenie podlegają przede wszystkim: jakość produktów, innowacyjność, dostępność, przywiązanie klienta do danej marki i gotowość do rekomendacji jej innym osobom.

Kategoria Odkrycie Roku dotyczy nowości oraz produktów od niedawna obecnych na rynku, ale już cieszących się uznaniem wykonawców i inwestorów.

Badania ankietowe przeprowadzone dla potrzeb konkursu wykazały, że klej maxit Flex Fix i marka maxit są bardzo dobrze postrzegane przez konsumentów. Wiarygodność opinii wzmacnia fakt, iż pytania zadawane ankietowanym klientom były „otwarte”, co oznacza, że sami – bez podpowiedzi – wskazywali markę ich zdaniem najlepszą w danej kategorii.

Badania były prowadzone od stycznia do czerwca 2007.

Wysokoelastyczna, mrozoodporna zaprawa klejąca do płytek ceramicznych maxit Flex Fix pojawiła się na rynku jesienią 2006 roku. Jest zalecana do stosowania przede wszystkim na tzw. trudne podłoża (nowe betony, lastriko, stare płytki ceramiczne, płyty gipsowo-kartonowe, podkłady cementowe z ogrzewaniem podłogowym) oraz w systemach izolacji wodoszczelnej maxit dla pomieszczeń „mokrych” i balkonów. Nadaje się także na podłoża typowe.

Wyróżnia się wysoką przyczepnością oraz wydłużonym „czasem otwartym” – jednorazowo można ją nanosić na większe powierzchnie i dłużej korygować położenie przyklejonych płytek. Jest szybkowiążąca – spoinowanie można wykonać już następnego dnia.

Wyrób posiada znak CE, klasyfikowany jest jako C2TE, s2. Oferowany jest w opakowaniach 25 kg.

 

 

Stosując maxit Flex Fix, można jednorazowo nanosić klej na większe powierzchnie, dłużej korygować położenie przyklejonych elementów a powierzchnię spoinować następnego dnia. Fot. maxit

 

Nanoszenie zaprawy klejącej – sprawdzanie, czy zaprawa jeszcze „się klei” – kontrola poprawności przyklenia płytki. Fot. maxit
 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.