KONKURS – zdobądź 20 metrów odwodnienia liniowego za 1 zł

Artykuł sponsorowany

07.12.2020

Patrz pod nogi – to ważne

W codziennej pogoni za tym, co ważne, często zapominamy o tym, co naprawdę istotne. Czasem warto zatrzymać się na chwilę i po prostu… popatrzeć pod nogi. Dlatego zachęcamy wszystkich, którym nie jest obojętny stan techniczny budynku, czy innego obiektu, z którego na co dzień korzystają ludzie, do tego, aby wyjść na zewnątrz. Rozejrzyjcie się wokół i sprawdźcie, czy macie zainstalowane odwodnienie lub czy to, które macie, nadal jest sprawne i spełnia swoją funkcję.

 

Często zdarza się, że odwodnienie zainstalowane przy budynku kilkanaście lat temu lub dawniej nie było serwisowane i odpływy nie zbierają i nie odprowadzają wody deszczowej tak skutecznie, jak powinny. W czasach zmieniającego się klimatu i występowania coraz częściej nawalnych opadów, sprawny system odwadniający może okazać się kluczowy.

 

odwodnienie liniowe

Fot. Odwodnienie liniowe Hauraton przy inwestycji Marina Yacht Park w Gdyni

Zacznij już dziś, a czeka Cię nagroda!

Nie czekajcie ze sprawdzeniem stanu „kratek” i korytek przy swoim obiekcie. Zróbcie to od razu. Dlaczego? Ponieważ przygotowaliśmy dla Was wyzwanie połączone z nagrodą za wysiłek!

 

Jeśli podczas oględzin zauważysz, że system odwadniający nagryzł już lekko ząb czasu i przydałaby się jego wymiana, zrób zdjęcie i prześlij do nas wypełniając formularz. Nasi fachowcy przyjrzą się uważnie i przeanalizują Twoje zgłoszenia a następnie doradzą, jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze. Przygotujemy dla Ciebie również ofertę na gotowy system, który zapewni Tobie spokój i bezpieczeństwo użytkowania przez wiele kolejnych lat.

Miała być nagroda…

Wracając do nagrody za podjęte działanie… Każde zgłoszenie wraz ze zdjęciem odwodnienia przesłane w dniach 01.12.2020 r. do 18.12.2020 r. weźmie udział w Konkursie „20 metrów odwodnienia za 1 zł”. Po tym czasie sprawdzimy, które odwodnienie z nadesłanych przez Was wymaga wymiany najpilniej i do tego obiektu wyślemy 20 metrów odwodnienia FASERFIX BIG BL 150 z rusztami żeliwnymi za jedynie 1 zł!

 

Przygotowaliśmy także nagrody dodatkowe – 5 specjalnych rabatów na odwodnienie zaproponowane w czasie trwania konkursu.

 

 

Regulamin Konkursu

 

Co zyskasz wymieniając odwodnienie na nowe?

Odwodnienie FASERFIX BIG BL to kompletny system naprawczy odwodnienia liniowego. Koryto posiada gotową, prefabrykowaną opaskę żelbetową. Opaska została przygotowana wcześniej, w warunkach fabrycznych, dzięki czemu zyskujesz pewność, że tak przygotowane odwodnienie będzie wytrzymałe i niezawodne. Główną przewagą prefabrykowanych odwodnień jest możliwość skrócenia czasu montażu nawet do kilku godzin, co ma szczególne znaczenie dla usprawnienia prac remontowych w miejscach o dużym natężeniu ruchu, jak stacje benzynowe, centra logistyczne, ruchliwe drogi, czy przejazdy.

Hauraton

Z pomocą ekspertów HAURATON Polska dobierzesz idealne rozwiązanie dla Twojego typu obiektu.

Niesprawny system odwodnień może stwarzać zagrożenie dla ludzi i pojazdów.

Dlatego zalecamy, aby regularnie sprawdzać stan techniczny odwodnienia i wymianę zawsze wtedy, kiedy zachodzi taka potrzeba. W ten sposób ograniczysz ryzyko wynikające z użytkowania wyeksploatowanego systemu odwodnień.

Ochrona środowiska – zapobiegniesz niekontrolowanemu przenikaniu zanieczyszczeń spływających wraz z wodą deszczową do środowiska naturalnego, np. substancji ropopochodnych na stacjach paliw

Bezpieczeństwo ludzi i pojazdów – zapewnisz bezpieczeństwo podczas korzystania z Twojego obiektu ludziom a także unikniesz uszkodzeń pojazdów

Korzyści finansowe – uchronisz się przed stratami spowodowanymi wyłączeniem powierzchni użytkowania w czasie awarii, czy remontu i skrócisz czas doprowadzenia obiektu do użytku.

 

odwodnienie liniowe

Fot. Odwodnienie liniowe Hauraton przy inwestycji Marina Yacht Park w Gdyni

Przykładowa wymiana odwodnienia liniowego

Obejrzyj nagranie z wymiany odwodnienia na parkingu przy Lotnisku im. Chopina w Warszawie.

Wymiana odwodnienia przy wjeździe na parking, z którego korzystają na co dzień pasażerowie linii lotniczych wymaga dobrego zaplanowania i szybkiego działania. Zastosowanie prefabrykowanych odwodnień pozwoliło wykonać prace remontowe bez zakłócania funkcjonowania parkingu. W tym samym czasie wymienione zostało także odwodnienie przy podjeździe dla taksówek. Prace przeprowadzono w godzinach nocnych, aby zminimalizować wyłączenie drogi z ruchu.

 

 

Jeśli planujesz wymianę lub montaż odwodnienia liniowego na swoim obiekcie, zgłoś się do HAURATON Serwis. Pomożemy Ci dopasować trwałe i funkcjonalne rozwiązanie na lata.

 

hauratonserwis.pl

 

Hauraton

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.