Konferencja Naukowa KILiW PAN oraz Komitetu Nauki PZITB

07.06.2017

Instytut Techniki Budowlanej jest organizatorem 63. Konferencji Naukowej Komitetu Inżynierii Lądowej i Wodnej Polskiej Akademii Nauk oraz Komitetu Nauki Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa, która odbędzie się w Krynicy Zdroju 17–22 września br.

Konferencja jest corocznym wydarzeniem o szczególnym znaczeniu, które łączy środowiska naukowe i akademickie z czołowymi przedstawicielami świata praktyki inżynierskiej i przedsiębiorstw, którzy wspólnie działają na rzecz rozwoju sektora budownictwa. W trakcie konferencji podejmowane są najważniejsze tematy związane z wyzwaniami w projektowaniu, wznoszeniu oraz eksploatacji obiektów budowlanych, a wyniki są publikowane w materiałach konferencyjnych i artykułach w czasopismach.

Pierwsza część problemowa konferencji odbędzie się pod tytułem „Innowacyjne wyzwania techniki budowlanej” i obejmować będzie następujące tematy: obiekty budowlane – aspekty środowiskowe i społeczne, budynki i energia, konstrukcje budowlane, przegrody budowlane, inżynieria materiałów budowlanych, inżynieria procesów budowlanych.

Druga część ogólna konferencji pod tytułem „Problemy naukowe budownictwa” poświęcona będzie tematyce budownictwa ogólnego, fizyki budowli, inżynierii materiałów budowlanych i przedsięwzięć budowlanych, konstrukcji betonowych i metalowych, mechaniki konstrukcji i materiałów, geotechniki, budownictwa hydrotechnicznego oraz inżynierii komunikacyjnej.

 

 

Biuro konferencji:

Instytut Techniki Budowlanej

Dział Marketingu

ul. Filtrowa 1, 00-611 Warszawa

e-mail: krynica2017@itb.pl

tel.: (22) 57 96 132, (22) 57 96 279, (22) 57 96 378

fax: (22) 57 96 479

www.krynica2017.itb.pl

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.