Kompleks Dune Resort otwarty

26.06.2018

Luksusowa inwestycja, której wartość szacowana jest na 185 mln zł, powstała w Mielnie bezpośrednio przy promenadzie oraz plaży.

Kompleks składa się z 330 apartamentów, basenów kąpielowych zewnętrznych i pod dachem, sali fitness oraz lokali gastronomicznych. Są to trzy budynki o jasnych bryłach harmonijnie wtopionych w nadmorski krajobraz Mielna.

Realizacja kompleksu pochłonęła ponad 6 lat. Pierwsza jego część ze 114 lokalami (w tym 6 typu penthouse), restauracją i dwoma basenami zewnętrznymi uruchomiona została w 2013 r. Prawdopodobnie po otwarciu Dune Resort latem w kompleksie będzie jednorazowo przebywać nawet około tysiąca osób. Będą to nie tylko właściciele apartamentów, ale również liczni goście wynajmujący je na określony czas.

Inwestor: Firmus Group. Wykonawcą był Budimex SA. Funkcję inwestora zastępczego i nadzoru budowlanego w imieniu dewelopera wypełniała firma Gleeds. Architektura: Marek Sietnicki z pracowni SAS Studio.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.