Jubileusz 25-lecia firmy Hörmann Polska

30.10.2017

W uroczystej jubileuszowej gali, która odbyła się w październiku w Warszawie, wzięli udział architekci, przedstawiciele firm budowlanych i partnerzy tego producenta. Gościem honorowym był właściciel przedsiębiorstwa Christoph Hörmann.

Dziękując założycielowi i prezesowi firmy Hörmann Polska Krzysztofowi Horale, Christoph Hörmann przypomniał jednocześnie jej historię. Wpisuje się ona w opowiedzianą w jubileuszowym wykładzie Filipa Springera historię modernizacji polskiej architektury.

W roku 1990 Christoph Hörmann jako student zwiedzał czerwcowe międzynarodowe targi w Poznaniu. Tam poznał Krzysztofa Horałę, którego firma od 1989 r. importowała i sprzedawała w Polsce bramy uchylne Hörmann. W roku 1992 Krzysztof Horała został szefem utworzonej wtedy spółki Hörmann Polska. W roku 1997 firma po szybkim wzroście sprzedaży przeprowadziła się do nowej siedziby w Komornikach. Tam też wybudowano nowoczesne magazyny.

 

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.