Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Nowa inwestycja Białoprądnicka w Krakowie

30.11.2015

Na Prądniku Białym w I kwartale 2016 r. ruszy nowa inwestycja mieszkaniowa dewelopera Wawel Service.

Inwestycja Białoprądnicka będzie się składać z dwóch wielorodzinnych budynków mieszkalnych, a każdy z nich będzie miał sześć kondygnacji naziemnych oraz garaż podziemny. Wszystkie mieszkania powyżej parteru będą także miały przestronne balkony, a mieszkania na parterze wyjścia do zielonych ogródków. W budynku „A” zaprojektowano 67 mieszkań 1-, 2-, 3-, i 4-pokojowych, a w kondygnacji podziemnej - 48 miejsc postojowych, 30 komórek lokatorskich oraz pomieszczenia techniczne budynku. Z kolei na każdej kondygnacji naziemnej w budynku „B” zaprojektowano po 8 lokali mieszkalnych – łącznie 48 w całym budynku. Będą to mieszkania 2-, 3-, i 4-pokojowe. W kondygnacji podziemnej pod budynkiem „B” znajdzie się 21-stanowiskowy garaż, 12 komórek lokatorskich oraz pomieszczenia techniczne.

 

 

Dodatkowym atutem projektu jest zaadresowanie go do osób niepełnosprawnych. Białoprądnicka wyposażona będzie w specjalne, nowoczesne windy, które przeznaczone są nie tylko dla ludzi z dysfunkcjami, ale także do przewozu osób na noszach. Z kolei w garażach zaprojektowano miejsca postojowe dedykowane osobom niepełnosprawnym, w szczególności tym poruszającym się na wózkach inwalidzkich. mówi Adrian Potoczek z Wawel Service.

Termin zakończenia inwestycji to IV kwartał 2017 r.

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube