Innowacyjne narzędzie wielofunkcyjne eVo 3 w 1

25.11.2011

Narzędzie wielofunkcyjne eVo 3 w 1 to najnowszy produkt w ofercie Black & Decker. Dzięki innowacyjnej konstrukcji użytkownik dostaje jedno narzędzie do 3 zastosowań, które idealnie sprawdza się podczas prac remontowo-montażowych w każdym domu.

Nowe bezprzewodowe narzędzie wielofunkcyjne eVo Black & Decker pomoże majsterkowiczowi wykonać większość typowych prac. Dzięki akumulatorowi 14.4V/1.3Ah Li-Ion oraz opatentowanemu systemowi wymiany głowic roboczych, możliwe jest użycie elektronarzędzia jako wiertarki, wkrętarki, wyrzynarki i szlifierki. Wystarczy proste odłączenie aktualnie używanej głowicy i jej wymiana na jedną z dwóch pozostałych, aby zamienić elektronarzędzie w wiertarko-wkrętarkę, wyrzynarkę lub szlifierkę. eVo nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi przy wymianie głowic roboczych, co pozwala na szybką i prostą zmianę profilu pracy. Pewne umocowanie zamontowanej głowicy zapewnia system blokujący.

Wszechstronne narzędzie 3 w 1 pozwala na wykonanie około 90% prac związanych z majsterkowaniem. Atutem są kompaktowa budowa oraz niska waga. Dzięki temu eVo można użyć w każdym, nawet trudnodostępnym miejscu. Ponadto elektroniczna regulacja prędkości sprawia, że narzędzie doskonale sprawdza się w pracach przy, których wymagana jest pełna kontrola.Mimo niewielkiej wagi może być także wykorzystywane do trudniejszych zadań. eVo zostało wyposażone w nowoczesny akumulator wykonany w technologii litowo-jonowej, który dostarcza mocy do wykonania najcięższych prac. W akumulatorze zminimalizowano efekt samorozładowania, dzięki czemu narzędzie jest w każdej chwili gotowe do pracy.

 

Wiertarko-wkrętarka

Narzędzie wielofunkcyjne eVo użyte w roli wiertarko-wkrętarki wykona wszystkie zaplanowane prace związane z wierceniem i wkręcaniem. Obroty w zakresie 0-700 obr/min i 19 Nm momentu obrotowego stanowią wystarczającą prędkość i siłę do wywiercenia otworów o średnicy do 25 mm w drewnie i do 10 mm w metalu. 11–pozycyjne ustawianie sprzęgła zapewnia pełną kontrolę, niezbędną przy wkręcaniu niewielkich wkrętów, jak i odpowiednią moc podczas pracy z wkrętami o dużych rozmiarach.

Z jednego pełnego naładowania akumulatora można wywiercić do 38 otworów o średnicy 18 mm w drewnie sosnowym lub wkręcić w nie ponad 250 40-mm wkrętów, co w praktyce pozwala złożyć ok. 30 szaf ubraniowych.

 

Wyrzynarka

eVo umożliwia też cięcie w drewnie, plastiku i metalu. Wystarczy zmiana głowicy na wyrzynarkę. Obroty w zakresie 0-2.500/min i 13 mm skok brzeszczotu pozwalają na dokładne, proste cięcia lub precyzyjne cięcia krzywoliniowe. Narzędzie posiada uchwyt mocujący, który umożliwia szybką i prostą wymianę brzeszczotów.

Z jednego pełnego naładowania akumulatora można przeciąć ok. 19.5 m bieżących paneli podłogowych, co wystarcza na ułożenie podłogi w pokoju o powierzchni 6 x 6 m (36 m²).

 

Szlifierka

W celu wykonania prac szlifierskich należy zamontować głowicę szlifierską. Obroty w zakresie 0-8.000/min z dwu stopniowym ruchem oscylacyjnym gwarantują bardzo dobre efekty pracy nawet podczas szlifowania profilowanych powierzchni np. drzwi, framug, balustrad, okiennic, itp. Dla ograniczenia zapylenia pola pracy do stopy roboczej można podłączyć zewnętrzny odciąg pyłu. Wersja szlifierska urządzenia eVo idealnie nadaje się do szlifowania drewna oraz usuwania farb i lakieru, a mocowanie papieru na rzep pozwala na szybką wymianę akcesoriów.

 

Wielofunkcyjne narzędzie eVo wyposażone jest w kompletny zestaw 20 szt. podstawowych akcesoriów do rozpoczęcia pracy, takich jak: wiertła dodrewna:,brzeszczoty, bity, papier ścierny oraz 3 głowice, moduł zasilający

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.