III edycja Targów Pracy w MWSLiT

01.06.2016

Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu 10-11 czerwca br. organizuje III edycję Targów Pracy dającą możliwość nawiązania współpracy wiodącym firmom z branży TSL oraz z branży budowlanej z grupą potencjalnych pracowników.

Celem targów jest budowanie i rozwój relacji pomiędzy środowiskiem akademickim a biznesem, a także zapoznanie się z ofertami pracy proponowanymi przez firmy oraz możliwość bezpośredniego poznania procesów rekrutacji przez studentów czy absolwentów.

 

 

Wystawcy:IKEA GROUP, AMAZON, ROHLIG SUUS LOGISTICS S.A., REGESTA S.A., CRUSAR, NEONET S.A., KUEHNE + NAGEL SP. Z O.O., PROFI-LINGUA, HELLMANN WORDWILD LOGISTICS, IMPEL, C.H. ROBINSON.

Wydarzenie będzie wspierała również agencja pracy z ofertami zatrudnienia, staży i praktyk z branży logistycznej i budowlanej: RANDSTAD POLSKA SP. Z O.O., ADDECO.

Podczas targów pracy odbędą się też prezentacje firm oraz warsztatyspecjalnie przygotowane dla studentów MWSLiT we Wrocławiu. 

Zapisy w biurze karier.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.