Hotel SKANSEN Conference & Spa

25.11.2015

W Sierpcu, 125 km na północny zachód od Warszawy, powstało nowoczesne, komfortowe centrum hotelowo-konferencyjne z kompleksem SPA, łączące polską tradycję z najnowszymi trendami w architekturze.

Hotel SKANSEN Conference & Spa harmonizuje z niezwykłym krajobrazem tego miejsca architekturą nawiązując do tradycji wsi polskiej. Budynki hotelowe wzorowane są na tradycyjnych wiejskich stodołach. Materiały użyte do ich budowy nawiązują do architektury całego regionu: drewno, cegła oraz łupek kamienny. Każdy dominujący element obiektu symbolizuje jeden z trzech ogniw typowych dla kultury i sztuki ludowej – ogień, wodę i sacrum.

 

 

W budynku WODA znajduje się część hotelowo-restauracyjna z noclegami dla 150 osób. Na parterze obiektu znajduje się także część rekreacyjna składająca się z zespołu basenów i odnowy biologicznej. W centralnie usytuowanym budynku OGIEŃ znajduje się restauracja. Natomiast w budynku SACRUM znajduje się części widowiskowo-konferencyjna.

Hotel SKANSEN Conference & Spa położony jest na terenie Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu. Całość obiektu usytuowana jest w malowniczej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie skarpy doliny rzeki Skrwy, na zalesionym terenie o powierzchni 54 ha.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.