HOCHTIEF Polska zrealizuje Villa Poema

08.12.2010

HOCHTIEF Polska rozpoczął realizację projektu mieszkaniowego Villa Poema przy ul. Krasińskiego w Warszawie.

Jest to pierwsza inwestycja realizowana na rynku polskim w tzw. formule FormArt. Oznacza ona organizację całego procesu inwestycyjnego przez HOCHTIEF Polska. W połowie listopada br. rozpoczęła się promocyjna przedsprzedaż mieszkań. Rozpoczęcie prac budowlanych zaplanowano na pierwszą połowę  2011 r., a ich zakończenie na trzeci kwartał 2012 r.

Villa Poema to pięciopiętrowy budynek, w którym znajdą się 42 mieszkania. Kameralny charakter obiektu, zieleń najbliższego otoczenia, bliskość centrum miasta oraz galerii handlowej „Arkadia”, jak również specyficzna atmosfera Żoliborza to charakterystyczne atuty projektu  Villa Poema. Obiekt o łącznej powierzchni użytkowej 2690 mkw. oferuje mieszkania wielkości od 39 do 92 mkw. Lokale usługowe na parterze zajmą  około 340 mkw. Na ostatniej kondygnacji zaprojektowano wysokie na 3 m apartamenty z obszernymi tarasami lub balkonami wychodzącymi na stronę południową. Apartamenty zostały przystosowane do zainstalowania klimatyzacji. Dla każdego mieszkania przewidziano podziemne miejsce garażowe oraz komórki lokatorskie.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.