Ghelamco Developerem Roku

20.12.2007

22 listopada w Hotelu Marriott podczas uroczystej gali wręczenia nagród Construction & Investment Journal po raz drugi z rzędu Ghelamco Poland zostało wyróżnione tytułem Developera Roku.

Niezależne jury składające się z przedstawicieli najlepszych polskich firm branży nieruchomości nagrodziło Ghelamco jako developera, którego inwestycje wyróżniają się nie tylko najwyższą jakością, ale także wnoszą nową wartość na rynek oraz mają szansę wytrzymać próbę czasu.

 – Czujemy się zaszczyceni mogąc odebrać tę nagrodę. W sytuacji wzrastającej konkurencji takie wyróżnienie z pewnością pomoże naszym przyszłym Klientom dokonać właściwych decyzji – – powiedział Jeroen van der Toolen, Managing Director.

To już drugi z rzędu tytuł Developera Roku oraz trzecia nagroda dla Ghelamco Poland przyznana przez Construction & Investment Journal. W zeszłym roku firma otrzymała nagrodę Developer Roku 2006, a w 2005 została nagrodzona w kategorii Najlepszy Budynek Biurowy za Zaułek Piękna –  Deloitte House – Otrzymanie narody CIJ trzeci rok z rzędu niewątpliwie wskazuje na ponad przeciętność naszych inwestycji. Satysfakcję przyniósł nam zwłaszcza fakt, że ponownie otrzymaliśmy nagrodę za całokształt naszych działań. Dowodzi to stałego rozwoju naszej firmy oraz bogatego portfolio inwestycji – dodał Jeroen van der Toolen.
Construction & Investment Journal jest wydawanym w języku angielskim niezależnym magazynem poświęconym szeroko rozumianemu rynkowi nieruchomości w Europie Środkowo – Wschodniej. Wydawany jest od 1995 roku i dystrybuowany w Czechach, Polsce, Słowacji, Węgrzech, Chorwacji, Rumunii i w Rosji. Magazyn dostarcza pogłębionej wiedzy na temat nowych projektów, kontraktów, inwestycji, a także komentarzy i analiz rynkowych, informacji o trendach w branży nieruchomości.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.