Fleet Derby 2018

21.05.2018

W 7. edycji ogólnopolskiego plebiscytu Fleet Derby 2018 dodano kategorię – Fleet Manager Roku 2018. W tej kategorii fleet managerów nominują importerzy, firmy CFM oraz inni dostawcy rynkowi.

Głosowanie odbywa się za pośrednictwem strony internetowej www.fleetderby.pl i potrwa do 10 czerwca br. Statuetki Fleet Derby 2018 zostaną wręczone 21 czerwca br. Wyłącznym organizatorem plebiscytu jest redakcja miesięcznika Fleet.

Plebiscyt to przede wszystkim prezentacja dostawców i odbiorców branży flotowej, ale także promocja nowości, produktów i usług flotowych.

Głosy w plebiscycie mogą oddawać: fleet managerowie, osoby odpowiedzialne za politykę flotową w firmach, zarządcy parków samochodowych, przedstawiciele importerów, firm z sektora Car Fleet Management, partnerzy biznesowi i nominowani.

 

 

Kategorie plebiscytu:

I. Fleet Managera Roku to kategoria, do której dostawcy rynku flotowego nominują fleet managerów. Nominowanymi w tej kategorii mogą być managerowie, którzy zarządzają flotą aut firmowych w firmach a w swojej pracy wyróżniają się szczególnymi osiągnieciami i charyzmą. Nominowany, który uzyska największą liczbę głosów zostanie wyróżniony statuetką „Fleet Derby 2018 – Fleet Manager Roku 2018.

II. Produkt/Usługa Flotowa – produkty i usługi flotowe zgłaszane są w 20 podkategoriach.

III. Osobowość Flotowa – redakcja magazynu „Fleet” nominuje managerów reprezentujących dostawców rynkowych.

IV. Ekologiczna Flota – nominują firmy, które poprzez wdrażanie programów zrównoważonego rozwoju przyczyniają się do promowania rozwiązań przyjaznych środowisku.

V. Motoryzacyjna Marka Flotowa – redakcja nominuje wszystkie dostępne na rynku marki motoryzacyjne. Liczba oddanych głosów decyduje o zwycięstwie.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.