Elastyczna membrana hydroizolacyjna

07.02.2018

Jest to kompletny system, produkowany przez firmę REVESTECH, zapewniający szczelność powierzchni, na której został zainstalowany.

Elastyczna membrana hydroizolacyjna jest wykonana z podwójnej warstwy poliolefiny (bazą jest poliester) termoplastycznej (EVOA), powleczonej obustronnie włóknem polipropylenowym dla optymalnej przyczepności z podłożem za pomocą kleju typu C2.

 

 

Zalety:

– całkowicie nieprzepuszczalna;

– duża odporność na uszkodzenia mechaniczne, mostkuje pęknięcia istniejące i nowe;

– rozciągliwość membrany do 140%, a zakładek klejonych klejem Seal Plus nawet 200%;

– zachowuje stabilność wymiarową;

– nie ulega gniciu;

– wykazuje łatwą przyczepność do elastycznej zaprawy klejowej do glazury typ C2 (wg PN:EN 12004);

– jest łatwa i szybka w instalacji.

 

 

W skład systemu wchodzą: membrany, narożniki, osłony do rur przelotowych, mankiety na rury wody pitnej i odpływowe, klej do łączenia membran Seal Plus i cała gama fabrycznie zgrzanych odpływów z membraną.

Zastosowanie: budownictwo mieszkalne, hotelowe, przemysłowe, sakralne, sportowe, użyteczności publicznej, zabytkowe, oświatowe.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.