Dzień Budowlanych Lubuskiej OIIB

04.07.2025

Lubuska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa organizuje 5–6 września 2025 r. coroczną konferencję z okazji Dnia Budowlanych, która odbędzie się w malowniczym Pałacu Mierzęcin
niedaleko Dobiegniewa.

 

Dzień Budowlanych Lubuskiej OIIB

 

Wydarzenie Dzień Budowlanych Lubuskiej OIIB jest skierowane do osób pełniących samodzielne funkcje techniczne w budownictwie. Uroczystość to jedna z największych imprez w środowisku inżynierów będących członkami Lubuskiej OIIB, instytucji i organizacji wspierających lubuski sektor budowlany.
Podczas konferencji odbędą się wykłady, panele dyskusyjne, prezentacje nowości ze świata budownictwa, inżynierii budowlanej i nowoczesnych technologii oraz wiele atrakcji.
LOIIB, jak co roku, zorganizuje również konkursy:

  • Lubuski Inżynier Roku,
  • Budownictwo w obiektywie,
  • Lubuski Kreator Budownictwa.

Celem konkursów jest popularyzacja zawodu inżyniera budownictwa i uświadomienie młodym ludziom, że jest to nie tylko zawód zaufania publicznego, lecz także profesja dająca satysfakcję i możliwość sprawdzenia się. Laureaci zostaną nagrodzeni podczas konferencji.

 

Fot. Wojciech Poręba

 

 

Przeczytaj też:

Lubuska OIIB z nową wizją: plany rozwoju i ujednolicenie standardów

Warsztat Pracy Rzeczoznawcy Budowlanego 2025

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in