Centrum handlowo-rozrywkowe Avenue Mall Osijek

08.04.2011

Globe Trade Centre S.A. (GTC) oraz Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju (EBOiR) otworzyły centrum handlowo-rozrywkowe Avenue Mall w Osijeku – czwartym co do wielkości mieście Chorwacji  (120 tys. mieszkańców), ważnym ekonomiczno-kulturalnym ośrodku wschodniej części kraju.

W Avenue Mall Osijek znajduje się 80 punktów handlowych i usługowych, położonych na blisko 27 000 mkw. powierzchni najmu. Ponad 90% dostępnej powierzchni zostało już wynajęte, a pozostała jej część jest przedmiotem zaawansowanych negocjacji. Realizacja Avenue Mall Osijek jest współfinansowana przez EBOiR oraz Raiffeisen Bank. EBOiR jest również właścicielem 20% udziałów w tym przedsięwzięciu.

Avenue Mall Osijek, poza częścią handlową, oferuje część rozrywkową, w skład której wchodzą: najnowocześniejszy w Chorwacji kompleks kinowy Cineplexx (7 ekranów), kręgielnia Snowball o powierzchni ponad 600 mkw., miejsce do gier i zabaw dla dzieci oraz liczne bary i restauracje. W Avenue Mall znajduje się wygodny parking z ponad 1200 miejscami parkingowymi.

Projekt architektoniczny Avenue Mall Osijek przygotowała renomowana pracownia Laguarda.Low.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.