BZM Cieśla zbudowało nową halę handlowo-magazynową

13.05.2013

BZM Cieśla – przedsiębiorstwo, które prowadzi działalność związaną z dystrybucją materiałów budowlanych – zakończyło kolejną inwestycję związaną z budową hali produkcyjno-magazynowej wraz z budynkiem biurowo-socjalnym.

Obiekt o łącznej powierzchni 2250 m² powstał w Chojnowie (woj. dolnośląskie). Amwin– projektant i kompleksowy wykonawca hal oraz biurowców, był odpowiedzialny za przygotowaniem koncepcji, pełnobranżowego projektu oraz kompleksowe wykonanie obiektu.

Celem inwestycji była realizacja strategii BZM Cieśla polegającej na rozwoju rynku objętego szerokim asortymentem materiałów budowlanych. W ramach prowadzonej inwestycji powstała hala handlowo-magazynowa wraz z budynkiem administracyjno-biurowym. Obiekt jest czwartym oddziałem BZM Cieśla w województwie dolnośląskim. Dwunawowa hala została wykonana w konstrukcji stalowej, natomiast część administracyjna – w technologii zabudowy lekkiej. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej kolorystyki obudowy i połączenia rozwiązań stalowych paneli wzdłużnych z płytą warstwową w układzie poziomym został osiągnięty nowoczesny wygląd obiektu. Interesującym rozwiązaniem zastosowanym w nowym obiekcie było wykorzystanie w fasadzie obiektu szkła antywłamaniowego, które charakteryzuje się podwyższonymi właściwościami wytrzymałościowymi, w efekcie utrudniając zniszczenie. Rozwiązanie to znajduje zastosowanie w miejscach, gdzie należy uzyskać zwiększoną ochronę mienia, przy jednoczesnym zachowaniu walorów estetycznych przegrody.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.