Budowa autostrady A4 od węzła Rzeszów Zachód do węzła Rzeszów Centralny

01.02.2013

Firma Budimex S.A. za kwotę ponad 183 mln zł dokończy budowę autostrady A4 od węzła Rzeszów Zachód do węzła Rzeszów Centralny. Jest to ostatni odcinek wchodzący w skład tzw. autostradowej obwodnicy Rzeszowa.

Nowy wykonawca będzie miał 14 miesięcy na dokończenie budowy tego odcinka A4. Do wykonania pozostała część nasypów, warstwy konstrukcyjne nawierzchni, dokończenie prac przy Obwodzie Utrzymania Autostrady i węźle autostradowym Rzeszów Zachód oraz prace wykończeniowe.

GDDKiA na dokończenie budowy tego 4-kilometrowego odcinka A4 przeznaczyła ponad 221 mln zł. Oferta Budimexu jest o prawie 40 mln zł niższa.

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

 

Źródło: GDDKiA

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.