Budner S.A. zmienia nazwę

05.12.2016

W związku z dynamicznym rozwojem firma Budner S.A. w styczniu 2017 r. zmieni nazwę na Fundamental Group.

Jej profil zostanie uzupełniony o dodatkowe działania strategiczne, które mają sprzyjać szybszemu i dalszemu rozwojowi spółki. Firmą pokieruje dotychczasowa kadra menedżerska.

Fundamental Group będzie kontynuować rozwój i działalność firmy w dotychczasowych obszarach, koncentrując się na świadczeniu usług generalnego wykonawstwa robót kubaturowych. Bez zmian pozostanie organizacja i wykwalifikowana kadra pracownicza.

– Mamy określone plany dalszego rozwoju – struktura docelowa jest tak zdefiniowana, aby finalnie zadebiutować na GPW do końca 2018 roku– mówi Leszek Stankiewicz, członek Zarządu Budner S.A.

Nowa nazwa firmy nawiązuje bezpośrednio do „fundamentu”, słowa odnoszącego się do początku dającego stateczność całej budowli.

Zdobywanie nowych i skomplikowanych technologicznie kontraktów ma się udać poprzez wdrożenie nowej strategii wzrostu opartej na doświadczonej kadrze będącej fundamentem mocnego zespołu.Fundamental Group oznacza zatem stabilność, rzetelność, nowoczesność, wysoką jakość i profesjonalizm oraz partnerstwo w biznesie komentuje Leszek Stankiewicz.

Rozszerzenie działalności w obszarze przemysłowym jest działaniem strategicznym.

Firma planuje także prężnie się rozwijaćw nowych segmentach rynku, stawiając m.in. na budownictwo inwestycyjne.W Polsce powstaje coraz więcej obiektów z mikroapartamentami i mieszkaniami na wynajem. Udział w tym sektorze jest strategią firmy na przyszłość – Fundamental Group będziewalczyć o pozycje w branży rozwijając projekty wykończonych mieszkań na wynajem realizowanych w układzie „Design and build” pod klucz. Spółka ma także w planach budowę sieci akademików – w pierwszym etapie dwóch w Warszawie oraz jednego w Krakowie.

Również planujemy dostosowywać niektóre nasze projekty w kierunku wykorzystania prefabrykacji mówi Robert Jelonek, członek Zarządu Budner S.A. – Konstrukcje z prefabrykatów są trwałe, przyjazne dla środowiska i tanie w eksploatacji.

Ponadto ważnym elementem strategii Fundamental Group jest poszerzenie zakresu działalności firmy o sektor infrastruktury.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.