BUDMA I BUMASZ tuż, tuż

19.12.2007

Na konferencji prasowej 14 grudnia 2007 w Warszawie  organizatorzy Międzynarodowych Targów Poznańskich informowali o targach BUDMA i BUMASZ 2008.

Tomasz Kobierski, wieceprezes zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich –stwierdził, że utrzymująca się na wysokim poziomie koniunktura w budownictwie i oczekiwania inwestorów, odnośnie udziału Polski w Euro2012, zobowiązują nas do organizacji wydarzenia na miarę oczekiwań całej branży.

– Obecność liderów rynku na targach, innowacyjne rozwiązania, a także program wydarzeń ściśle związany z aktualnymi zagadnieniami sektora budowlanego, są potwierdzeniem silnej pozycji targów BUDMA i BUMASZ na arenie międzynarodowej – podkreślała Danuta Kubasik, dyrektor targów BUDMA. Zwiedzający i wystawcy spotkają się w  kliku salonach tematycznych, takich jak Ściany i stropy, Dachy, Okna i drzwi, Kamień w budownictwie, Drewno w budownictwie, Armatura i ceramika, Informatyka dla budownictwa, Centrum Budownictwa Sportowego, czy też Salon nieruchomości i inwestycji INVESTFIELD.

{mospagebreak}
Targi BUDMA i BUMASZ 2008 obfitują również w wydarzenia skierowane do wyspecjalizowanych grup do inżynierów budownictwa. Po raz kolejny odbędą się Dni Inżyniera Budownictwa – pod patronatem Ministerstwa Infrastruktury i Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Tematem spotkania będą podstawy technicznego ładu budowlanego, inwestycje drogowe w ramach programu „Infrastruktura i środowisko 2007-2013”, a także modernizacja linii kolejowych w Polsce i perspektywy budowy nowych linii przeznaczonych do dużych prędkości pociągów. Gościem konferencji był Jerzy Engel – trener i działacz piłkarski. Jerzy Engel podejmuje działania na rzecz rozpoczęcia akcji budowy nowych boisk piłkarskich, dostępnych dla dzieci i młodzieży. W klubach sportowych ćwiczyć mogą tylko nieliczni. Zdaniem Engela Euro 2012 stwarza dla Polski niepowtarzalna szanse szybkiego rozwoju infrastruktury sportowej.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.