Błyskawiczne zamykanie

07.01.2008

Auto Latch – to nowy produkt Firma Stanley, przeznaczony dla wszystkich ceniących wygodę w korzystaniu ze skrzyni
narzędziowych.

Nowa skrzynia narzędziowa zawdzięcza swoją nazwę automatycznemu systemowi zamykania. Stanley Auto Latch wyposażono w solidny, metalowy zamek z nowoczesnym mechanizmem zatrzaskowym. Dzięki temu, jej zamykanie jest bardzo łatwe – można to bez problemu zrobić jednym ruchem. O praktyczności tego rozwiązania można się przekonać choćby  w sytuacji, kiedy dłonie mamy zajęte właśnie wyjętymi ze skrzyni narzędziami. 
Wnętrze skrzyni zostało zorganizowane tak, by maksymalnie ułatwiać utrzymywanie porządku. Znajdziemy w niej dwa dodatkowe organizery, przeznaczone zarówno do przechowywania większych narzędzi ręcznych (np. młotek, dłuto, wkrętak), jak i drobnych elementów metalowych (gwoździe, wkręty, zszywki). Wyjmowana tacka na akcesoria umożliwia jednoczesne korzystania z całej zawartości Auto Latch.
Skrzynia narzędziowa dostępna jest w 3 rozmiarach, dostosowanych do różnych potrzeb użytkowników. Z myślą o wygodzie magazynowania i ekspozycji w sklepach, poszczególne wielkości skrzyni dopasowano tak, aby istniała możliwość umieszczenia i zamknięcia modelu mniejszego w modelu większym.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.