Anna Dereszowska poprowadzi galę KBR 2018

27.09.2018

Znana aktorka telewizyjna, filmowa i teatralna, a także wokalistka Anna Dereszowska poprowadzi tegoroczną galę wręczenia Certyfikatów „Kreator Budownictwa Roku” 2018.

 

Po raz ósmy przedstawiciele kapituły prestiżowego projektu „Kreator Budownictwa Roku” – prof. dr hab. inż. Zbigniew Kledyński, prezes Krajowej Rady Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, oraz Jaromir Kuśmider, prezes zarządu Wydawnictwa Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa, wręczą pięćdziesiąt certyfikatów osobom oraz firmom.

Kreator Budownictwa Roku to tytuł, który otrzymują firmy posiadające pasję tworzenia i swoją działalnością kształtujące rynek budowlany w Polsce oraz za granicą.

 

Fot. WBF

 

Wszystkich nagrodzonych cechuje dążenie do zmian polskiego budownictwa, jego rozwoju i nadania mu światowego charakteru – podkreśla Jaromir Kuśmider, prezes zarządu Wydawnictwa PIIB, a zrazem pomysłodawca projektu.

W tym roku finałową galę poprowadzi znana aktorka telewizyjna, filmowa i teatralna, a także wokalistka Anna Dereszowska. Sympatię widzów małego ekranu zaskarbiła sobie rolą policjantki w „Złotopolskich”. Na koncie ma udział w takich serialach, jak m.in. „Tango z aniołem”, „Tajemnica twierdzy szyfrów”, „Naznaczony”, „M jak miłość”, „Na dobre i na złe”, „Przyjaciółki”, „Prawo Agaty” czy „Barwy szczęścia”, a od niedawana „Niania w wielkim mieście” oraz „Koty i zaloty”. Prowadzi też własny program „Hotele marzeń” w TVN Style. Kinomanom znana przede wszystkim z roli Korby w filmowym przeboju „Lejdis” oraz z takich obrazów, jak „Nigdy nie mów nigdy”, „Randka w ciemno”, „Kamienie na szaniec”, „Dzień dobry kocham Cię”, „Porady na zdrady”. Jeszcze w tym roku zobaczymy ją w komedii pt. „Pech to nie grzech”.

 

Uroczystość wręczenia certyfikatów odbędzie się 22 listopada o godz. 13:00 w Pałacu Sobańskich przy Trakcie Królewskim, w Alejach Ujazdowskich, najbardziej reprezentacyjnej ulicy Warszawy.

 

Więcej informacji dotyczących samego projektu na stronie http://kreatorbudownictwaroku.pl/o-projekcie

 

Barbara Czarnecka

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.