Akumulatorowa gwoździarka do betonu DEWALT

21.12.2017

DEWALT® wprowadził nową bezprzewodową gwoździarkę DCN890 18V XR z silnikiem bezszczotkowym, która pozwala na mocowanie 57-milimetrowych sztyftów w twardych materiałach.

Gwoździarka od DEWALT®, dzięki trzem ustawieniom mocy, poradzi sobie z kamieniem, betonem oraz stalą, a jej niska wrażliwość na zmiany temperatury zapewni działanie ze stałą mocą, niezależnie od warunków zewnętrznych. Poza tym maszyna szybko wykonuje pierwszy strzał.

Dzięki natomiast niewielkim rozmiarom noska, bez problemu można wbić gwoździe nawet w trudno dostępne miejsca, a przy pomocy wymiennych końcówek przytwierdzić na różnych powierzchniach uchwyty do szybkiego montażu kabli i rur, jak też podkładki i uszczelki. Co więcej, narzędzie to działa w dwóch trybach – pojedynczym i seryjnym – nieprzypadkowo nazwanym RAPIDCYCLE™ – gdy liczy się szybkość działania. DEWALT® oferuje też szeroką gamę gwoździ o długościach od 13 do 57 mm.

 

 

Dzięki zasilaniu akumulatorowemu gwoździarka nie jest narażona na minieksplozje, występujące w przypadku modeli gazowych; jest również tańsza w eksploatacji i będzie dłużej służyć. Duże znaczenie w kwestii zmniejszenia zużycia akumulatora oraz obciążeń dla elektronarzędzia miało zamontowanie w nim silnika bezszczotkowego. Bezprzewodowość ma też inną zaletę – dzięki osiemnastowoltowym akumulatorom litowo-jonowym o pojemności 5,0 Ah, które można stosować we wszystkich kompatybilnych urządzeniach DEWALT®, na jednym ładowaniu można wbić do 600 gwoździ.

Nowa gwoździarka została wyposażona w blokadę spustu. Mocne diody LED zamontowane w obudowie oświetlą pole działania.

W sprzedaży dostępne są dwa warianty gwoździarki DCN890 18V XR:

DEWALT® DCN890N – gwoździarka oraz pobijak do konstrukcji ścian gipsowo-kartonowych

DEWALT® DCN890P2 – zestaw: gwoździarka, pobijak do konstrukcji ścian gipsowo-kartonowych, stopa do uchwytów montażowych, dwa akumulatory 5,0 Ah wraz z ładowarką, mocny kufer transportowy

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.