Akrylowa lakierobejca

30.04.2008

Lakierobejca żelowa marki Drewnochron jest wodną, akrylową lakierobejcą przeznaczoną do dekoracyjnego malowania przedmiotów drewnianych i drewnopochodnych na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń.

Została stworzona w celu maksymalnego zabezpieczenia drewna przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi (jest odporna na wilgoć, mróz i promienie UV),  podkreślenia jego naturalnego rysunku oraz zachowania miejsca pracy czystym i schludnym (nie kapie, nie tworzy zacieków, nie spływa po pędzlu!).
Lakierobejca daje gładką, trwałą, odporną na uderzenia powłokę i doskonale uwydatnia rysunek drewna. Dzięki tym właściwościom możemy jednocześnie zadbać o pełne bezpieczeństwo mebli ogrodowych okien i drzwi oraz tzw. małej architektury, czyli drewnianych elementów zewnętrznych takich jak płot, altanka, boazeria zewnętrzna, ale również nadać im nowy, modny odcień i charakter. Produkt dostępny jest w 8 kolorach: dąb antyczny, dąb bielony, merbau, sapella, tali, teak, venge, orzech amerykański.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.