12. Międzynarodowe Warsztaty Mikropalowe i Międzynarodowa Szkoła Mikropali

05.03.2014

The International Society for Micropiles, The International Association of Foundation Drilling oraz Deep Foundations Institute zapraszają na 12. Międzynarodowe Warsztaty Mikropalowe oraz poprzedzającą je Międzynarodową Szkołę Mikropali, które odbędą się 11-14 czerwca w Krakowie.

Organizowane od 1997 r. w różnych miastach świata Międzynarodowe Warsztaty Mikropalowe to spotkania skoncentrowane na innowacjach i zaawansowaniu technologicznym we wszelkich aspektach technologii mikropali. Tradycyjnie format warsztatów obejmuje sesje techniczne i dyskusyjne o najnowszych rozwiązaniach konstrukcyjnych i technologicznych w zakresie mikropalowania prowadzone przez światowej klasy ekspertów. Uzupełnieniem warsztatów jest atrakcyjny program towarzyski i kulturalny.

www.iwm2014.org

 

Międzynarodowa Szkoła Mikropali to wyjątkowe wydarzenie, które łączy innowacyjne projektowanie i najlepsze praktyki wykonawcze oraz aspekty kontroli prezentowane przez najlepszych specjalistów z uwzględnieniem aktualnych wymagań krajowych wynikających m.in. z Eurokodu 7 i normy PN-EN 14199. Znakomita konferencja w formacie jednodniowego kursu skierowana jest do projektantów, wykonawców, inspektorów nadzoru, inwestorów oraz wszystkich zainteresowanych konstrukcjami mikropalowymi.

www.szkolamikropali.pl

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.