Żurawie CORMACH

09.06.2009

Ciepiela Technology Promotion jest wyłącznym dystrybutorem maszyn CORMACH w Polsce, czołowego producenta ciężkich żurawi samochodowych HDS.

Firma CORMACH została założona przez braci Comensoli w 1965 r. Firma jest zlokalizowana w okolicach Bresci w północnych Włoszech, w regionie słynącym od stuleci z wytwarzania doskonałej broni. Obecnie, oprócz zakładów CORMACH produkujących żurawie samochodowe, funkcjonują tam 3 oddzielne zakłady produkujące siłowniki hydrauliczne, koparki kroczące i zabudowy.
 
 
Żurawie CORMACH to unikalna konstrukcja, charakteryzująca się symetrią kolumn i masztu. Zastosowano tu podwójną, odlewaną i niezwykle sztywną kolumnę o zamkniętych, samocentrujących przekrojach, łączoną tylko jedną spoiną wzdłużną. Maszt umieszczony jest w osi z kolumną, zapewniając symetryczne obciążenie sworzni, panewek i wieńca głównego, eliminując jakiekolwiek wychylenia boczne. Podwójne, umieszczone symetrycznie siłowniki zapewniają łatwiejsze podnoszenie, większą sztywność, bezpieczeństwo i precyzję pracy, a nisko położony środek ciężkości czyni konstrukcję bardzo stabilną. Wieniec zębaty o dużej średnicy jest znakomicie ułożyskowany i umożliwia szybki i precyzyjny obrót. Panewki wykonane są z materiału samosmarownego, a sworznie masztu z utwardzanej stali wysokostopowej.
Fabryka ma własne centrum projektowo-badawcze oraz osobny zakład specjalizujący się w wytwarzaniu siłowników hydraulicznych najwyższej jakości. Żurawie CORMACH można spotkać jako standardowe wyposażenie wielu armii NATO, gdzie liczy się najwyższa jakość i niezawodność.
Ciepiela Technology Promotion zapewnia własny serwis oraz stały dostęp do części zamiennych z magazynu koło Warszawy.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.