Zawisła wiecha w drugim etapie Sun & Snow Resorts – Szklarska Poręba

16.07.2014

W ostatnim tygodniu czerwca odbyło się uroczyste zawieszenie wiechy na najwyższej kondygnacji drugiego budynku apartamentowego w ośrodku wypoczynkowym Sun & Snow Resorts – Szklarska Poręba.

Zakończono tym samym wznoszenie konstrukcji 6-pięrowego apartamentowca. Znajdzie się w nim 68 lokali. Oddanie do użytkowania drugiego etapu inwestycji planowane jest na koniec sierpnia br. Deweloperem inwestycji jest firma Univitae, a za sprzedaż oraz wynajem odpowiada Sun & Snow.
Najwyższa kondygnacja to pięć lokali 1-pokojowych o powierzchni od 27 do 31 m², cztery lokale 2-pokojowe od 57 do 66 m² oraz dwa lokale 3-pokojowe wielkości 62-63 m². Wszystkie wyróżniają się przeszklonymi ścianami zewnętrznymi. Wysokość apartamentów sięga 3,4 m. Standardowo lokale na tym piętrze wyposażone są w klimatyzację. Do dyspozycji mieszkańców przewidziano spore balkony i tarasy.
Na terenie ośrodka docelowo powstaną trzy budynki apartamentowe oraz aparthotel. Pierwszy budynek apartamentowy został oddany do użytku od sezonu zima 2012/2013.

 

Pięciogwiazdkowy hotel
Hotel Sun & Snow Resorts będzie jedynym pięciogwiazdkowym hotelem w Szklarskiej Porębie oraz jednym z dwóch obiektów tej klasy w okolicy. Według wstępnych założeń ma oferować około 150-200 luksusowych pokoi z opcją zakupu przez inwestorów. Dostępne będą zarówno standardowe pokoje, jak i większe, luksusowe apartamenty z widokiem na pasmo Karkonoszy. W hotelu zaprojektowano restauracje, salę konferencyjno-bankietową, strefę dla dzieci oraz spa z basenem. Całość będzie dostępna dla wszystkich gości ośrodka. Łączna wartość inwestycji to 80 mln zł.
 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.