Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zaawansowanie prac na autostradzie A-4 Zgorzelec - Krzyżowa

11.04.2008

9 kwietnia br. w Bolesławcu Podsekretarz Stanu Zbigniew Rapciak uczestniczył w spotkaniu dotyczącym zaawansowania prac na autostradzie A-4 Zgorzelec – Krzyżowa.

W spotkaniu uczestniczyli również: Dyrektor Biura Projektów Unijnych i Realizacji Inwestycji Tadeusz Jastrzębski oraz Dyrektor wrocławskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Wojciech Sozański.
Spotkanie poświęcone było omówieniu zaawansowania prac na budowie autostrady A-4 na odcinkach Zgorzelec – Wykroty i Wykroty – Krzyżowa. Wykonawcy oraz przedstawiciel nadzoru inwestorskiego w sposób szczegółowy przedstawili aktualny stan prac na budowanym odcinku autostrady oraz przedyskutowali harmonogram zadań na najbliższe miesiące.
Budowa odcinka autostrady A-4 Zgorzelec – Krzyżowa, o długości 51 km, jest w 82% finansowana z Funduszu Spójności. Wartość kontraktów wynosi 245 mln 937 tys. EUR.

Źródło: Ministerstwo Infrastruktury

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube