Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Regionalne seminaria

04.03.2008

W styczniu ruszyła już VIII edycja spotkań z cyklu Architektura i Budownictwo w ramach seminariów regionalnych.

Organizowane rokrocznie seminaria kierowane są przede wszystkim do architektów, biur projektowych, deweloperów oraz inwestorów instytucjonalnych. Ich celem jest umożliwienie uczestnikom spotkań zapoznanie się z nowymi technologiami i rozwiązaniami stosowanymi aktualnie w budownictwie. Tematami przewodnimi tegorocznych szkoleń są nowe technologie w budownictwie, ekonomia, ekologia, energooszczędność - projektant jako ważne źródło informacji o materiałach budowlanych.
Jednym z tegorocznych prelegentów jest Schöck Polska. W ciągu najbliższych miesięcy w takich miastach jak Białystok, Olsztyn, Opole, Toruń, Wrocław i Zielona Góra firma ta zaprezentuje swoje dwa najważniejsze rozwiązania techniczne w zakresie izolacji akustycznej i termicznej budynków. Podczas seminariów zaprezentują się również takie firmy jak: Schiedel, Fakro, Marley czy Rockwool.

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube