Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Konferencja: Budownictwo o zoptymalizowanym potencjale energetycznym

01.08.2017

XIV Międzynarodowa Konferencja Naukowo-Techniczna „Budownictwo o zoptymalizowanym potencjale energetycznym” odbędzie się 6?8 grudnia br.

Konferencja organizowana jest od 2004 r. przez Katedrę Budownictwa Ogólnego i Fizyki Budowli, a obecnie Katedrę Organizacji i Technologii Budownictwa, na Wydziale Budownictwa Politechniki Częstochowskiej. XIV konferencja współfinansowana jest ze środków Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego przeznaczonych na działalność upowszechniającą naukę.

Podczas wydarzenia poruszane jest szerokie spektrum zagadnień budowlanych z akcentem na teoretyczne i praktyczne rozwiązania pozwalające racjonalizować zużycie energii w budownictwie.

Efektem wymiany poglądów i doświadczeń powinny być propozycje zminimalizowania nakładów materiałowych, energetycznych i finansowych na potrzeby realizacji i eksploatacji obiektów o niskim zapotrzebowaniu na energię, ochrony środowiska naturalnego oraz wdrażania rozwoju zrównoważonego w budownictwie.

Będąca już tradycją konferencji, wprowadzana do programu obok części referatowej część praktyczna pozwala uczestnikom konferencji na poznanie konkretnych realizacji architektoniczno-budowlanych, technologii oraz procesu produkcji wybranych wyrobów. Spotkania naukowców z praktykami, wymiana myśli i doświadczeń stanowią niezwykle istotny element organizowanej konferencji.

Więcej na: http://www.bud.pcz.czest.pl/konferencja_bozpe

 

Rys. © Onidji - Fotolia.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube