Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Forum Termomodernizacja 2018

08.03.2018

17 kwietnia w salach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Warszawie przy ul. Polnej 7A odbędzie się Forum Termomodernizacja 2018 organizowane przez Zrzeszenie Audytorów Energetycznych.

Jest to już 18. forum organizowane przez ZAE i jak zawsze dokona przeglądu najważniejszych aktualnie problemów efektywności energetycznej w budynkach.

Podczas najbliższej edycji konferencji wśród poruszanych tematów znajdzie się bardzo aktualne zagadnienie, jakim jest walka ze smogiem. Postaramy się znaleźć wspólny mianownik między smogiem a termomodernizacją budynków.

Forum Termomodernizacja to nie tylko wymiana doświadczeń, ale także możliwość poznania sposobów na zmniejszenie emisji smogu, nowych trendów w energetyce, innowacyjnych technologii wykorzystywanych w przemyśle oraz rozwiązań służących poprawieniu efektywności energetycznej. 

 

Szczegółowe informacje o programie i zgłaszaniu uczestnictwa na www.zae.org.pl

 

 

 

 

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube