Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Gold Standard

23.11.2007

Marka Dekoral firmy Sigmakalon Deco Polska została laureatem plebiscytu Gold Standard w kategorii „Farby”. Ranking ten wyłonił 25 marek produktów i usług, które najlepiej zaspokajają potrzeby konsumentów, a co za tym idzie – dostarczają im największej satysfakcji.

Marka farb Dekoral firmy SigmaKalon Deco Polska została zwycięzcą w kategorii „Farby”. Respondenci oceniali takie cechy, jak jakość i trwałość produktu, jego wydajność, cenę, a także dopasowanie oferty do potrzeb oraz oczekiwań klienta. W każdym z tych 4 obszarów Dekoral otrzymał najwyższą notę (pięć gwiazdek w pięciopunktowej skali). Świadczy to o pełnej satysfakcji konsumentów korzystających z produktów tej marki. „Nagroda główna w konkursie Gold Standard to ważne wyróżnienie dla marki Dekoral. Jest ono jeszcze wartościowsze dzięki temu, że zostało przyznane przez wszystkich tych, którzy używają farb Dekoral na co dzień. Pięć gwiazdek w konkursie, przyznane nam przez klientów, oznacza ich całkowitą satysfakcję z korzystania z naszych produktów. Dla nas natomiast, a w szczególności dla mnie, owe cenne pięć gwiazdek wyznacza nam drogę na kolejne lata – dalszą, niejednokrotnie wymagającą wiele wysiłku pracę w celu podniesienia jakości produktu i zaspokojeniu oczekiwań klientów. Nagroda ta jest z jednej strony dużym i ważnym wyróżnieniem, z drugiej natomiast – sporym zobowiązaniem na przyszłość” – Anna  Łatoszyńska, Manager marki Dekoral w SigmaKalon Deco Polska.  
Plebiscyt Gold Standard powstał w oparciu o wyniki badania TNS OBOP, przeprowadzonego na zlecenie organizatora konkursu – MMT Managment. Jego głównym celem było oszacowanie satysfakcji rzeczywistych klientów, czyli tych, którzy faktycznie korzystają z danego produktu czy usługi.
Kompleksowe badanie satysfakcji klientów Gold Standard zorganizowano w Polsce po raz pierwszy. Zostało ono zrealizowane w sierpniu 2007 roku, na reprezentatywnej grupie 1500 Polaków w wieku powyżej 15 lat, mieszkających w ponad stutysięcznych miastach. W każdej z 7 głównych kategorii produkty i usługi były oceniane w 4 lub 5 aspektach, kluczowych z punktu widzenia użytkownika.
Wyniki zostały ogłoszone 5 listopada na uroczystej gali hotelu InterContinental. Wśród nagrodzonych w innych kategoriach znalazły się m.in. takie marki jak Nokia, Michalin, Sony czy Bosch.

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube