Wybitny eksporter roku 2007

28.11.2007

Dnia 23 listopada 2007 roku w Hotelu Sofitel Wiktoria w Warszawie odbył się V Jubileuszowy Kongres Eksporterów Polskich połączony z Galą Finałową Konkursów „Wybitny Eksporter Roku 2007” i „Wybitny Dziennikarz Roku 2007”.

Kongres i Gala odbyły się pod honorowym patronatem Marszałka Senatu RP, Ministra Gospodarki, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Marszałków, Wojewodów i Prezydentów Miast Wojewódzkich.

Podczas Kongresu odbyła się Gala Finałowa Konkursów „Wybitny Eksporter Roku 2007” oraz „Wybitny Dziennikarz Roku 2007”. Laureaci podzielenie zostali pod katem ilości zatrudnionych pracowników oraz branży, w jakiej działają. SCANCLIMBER otrzymał Medal Stowarzyszenia Wybitny Eksporter Roku 2007 w kategorii zatrudnienia od 50 do 249 pracowników, za zajęcie pierwszego miejsca w swojej branży.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.