Wielkoformatowe płyty FAVILLA

01.09.2016

Płyty marki DASAG, przeznaczone do wykończenia nawierzchni wokół domu, są wytrzymałe na ścieranie i odporne na zabrudzenia nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Wielkoformatowe płyty FAVILLA wykonane są z wysokogatunkowego betonu uszlachetnionego srebrzysta miką, która odbija promienie słońca w dzień, a przy świetle księżyca lub sztucznym oświetleniu buduje urokliwą atmosferę na tarasie czy przy ogrodowych ścieżkach. Płyty charakteryzują się prostą formą i minimalistycznym wyglądem. Dostępne są w dwóch uniwersalnych odcieniach szarości.

Podczas produkcji płyty poddawane są obróbce zwanej piaskowaniem. Pozwala to wyeksponować ziarna kruszyw, uzyskać efekt szorstkości i stworzyć naturalną warstwę antypoślizgową. Niska nasiąkliwość płyt zapewnia zabezpieczenie przed działaniem deszczu i mrozu. Jest to zatem materiał, który doskonale sprawdzi się zarówno na tarasach zadaszonych, jak i nieosłoniętych. Dzięki uszlachetnieniu i odpowiedniej impregnacji, płyty są także zabezpieczone przed wnikaniem zabrudzeń, pochodzących np. z grillowanych potraw lub słodkich napojów.

Dostępne formaty: 40 x 40, 50 x 50, 60 x 40 i 60 x 60 cm.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.