VADEMECUM INŻYNIERA Budownictwo Mostowe

17.05.2013

„VADEMECUM INŻYNIERA Budownictwo Mostowe” to kolejny tytuł Wydawnictwa Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Publikacja ta jest poświęcona zagadnieniom z zakresu budownictwa mostowego i dedykowana wszystkim specjalistom w tej dziedzinie.
POBIERZ „VADEMECUM INŻYNIERA Budownictwo Mostowe” w formacie pdf

Dostarcza informacje na temat firm, produktów i technologii stosowanych przy realizacji nowych lub naprawie już istniejących obiektów inżynieryjnych.

„VADEMECUM INŻYNIERA Budownictwo Mostowe” otwiera część merytoryczna, która zawiera artykuły napisane przez ekspertów reprezentujących uczelnie techniczne i instytut badawczy. Poruszane są tematy dotyczące sprężania konstrukcji, odwodnień mostowych, materiałów do napraw obiektów oraz badań pali fundamentowych. W dalszej część publikacji są zamieszczone prezentacje firm, które zajmują się produkcją, dystrybucją produktów lub oferują usługi z zakresu projektowania, wykonawstwa obiektów mostowych, a także robót geoinżynieryjnych.

„VADEMECUM INŻYNIERA Budownictwo Mostowe” jest wysyłane do wszystkich osób, posiadających uprawnienia branży BM i należących do Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Mam nadzieję, że nasza publikacja spełni Państwa oczekiwania i ułatwi wykonywanie pracy oraz będzie sprzyjać nawiązaniu udanych i trwałych kontraktów z firmami, które się w niej zaprezentowały. Za wszystkie ewentualne uwagi dotyczące czasopisma będę wdzięczna i proszę przesyłać je na adres katalog@inzynierbudownictwa.pl

 

Redaktor naczelna

Anna Dębińska

 

POBIERZ „VADEMECUM INŻYNIERA Budownictwo Mostowe” w formacie pdf

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.