Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Darmowy CAD 2D od SolidWorks (CNS)

12.01.2012

Program do rysowania 2D (CAD 2D) – DraftSight od firmy Dassault Systèmes (m.in. aplikacja SolidWorks) do ściągnięcia za darmo na stronie internetowej.

Każdy zainteresowany może pobrać system 2D ze strony internetowej bez względu na to czy jest użytkownikiem SolidWorks czy też nie.

DraftSight dostępny jest dla następujących systemów operacyjnych: Windows XP, Windows Vista i Windows 7, MAC OS oraz system Linux. Dzięki programowi można tworzyć rysunki 2D, oraz modyfikować istniejące już pliki DWG i DXF. Można też zapisywać pliki PDF.

 

 

DraftSight jest narzędziem umożliwiającym proste i szybkie tworzenie oraz modyfikację rysunków oraz wszelkich innych dokumentacji, które trzeba wykonać w oprogramowaniu 2D CAD. Dzięki temu doskonale uzupełnia program SolidWorks, dając użytkownikowi kompletny zestaw narzędzi projektowych.

Warto też wspomnieć, że do programu będzie możliwe dokupienie odrębnego Wsparcia Technicznego oraz dodatków rozszerzających funkcjonalność o zaawansowane możliwości API.

Produkt za darmo można pobrać  ze strony www.draftsight.com.

Informacje o programie: http://cns.pl/Aktualnosci/2010/Czerwiec/DraftSight.aspx.

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube