Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Potężna moc i maksymalny komfort pracy

09.11.2007

Lekkie młoty dłutujące w klasie 5 kg – TE 500-AVR i TE 500 - to urządzenia wprowadzone na rynek przez  firmę Hilti.

Główną specjalnością młotów jest dłutowanie w betonie i murze, naprawy oraz modernizacja powierzchni zewnętrznych: czyszczenie, usuwanie tynków, płytek, tapet. Lekkie młoty dłutujące idealnie sprawdzą się także przy wykonywaniu precyzyjnych prac wykończeniowych, przepustów pod rury i kable w ścianach oraz sufitach oraz gradowaniu powierzchni itp.
Urządzenia te przy bezpośrednim kontakcie ujmują precyzją wykonania i dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Doskonałe wyważenie oraz w pełni regulowana rękojeść boczna, wyłożona miękką okładziną, gwarantują maksymalny komfort pracy. Dodatkową zaletą młota TE 500-AVR jest aktywny system tłumienia wibracji (AVR), pozwalający w dużym stopniu uniknąć negatywnego wpływu przenoszenia drgań z urządzenia na operatora maszyny. Duża moc połączona z niską wagą urządzeń niewątpliwie spowoduje, że praca przy użyciu TE 500-AVR oraz TE 500 stanie się szybka i przyjemna. Atutami nowych młotów dłutujących są także system łagodnego startu, bezstopniowa regulacja siły udaru, pozwalająca na optymalne kucie z uwzględnieniem właściwości podłoża oraz zaawansowany system chłodzenia elementów narażonych na przegrzanie.
Młoty z rodziny TE 500 zostały wyposażone w czytelne wskaźniki serwisowe, przypominające z 10 godzinnym wyprzedzeniem o konieczności wykonania przeglądu. Obydwa młoty TE 500-AVR i TE 500 przystosowane są do współpracy z systemem antykradzieżowym (TPS). System TPS to elektroniczna blokada uniemożliwiająca uruchomienie chronionego urządzenia bez posiadania odpowiedniego klucza. Lekkie młoty dłutujące TE 500-AVR oraz TE 500 są objęte pakietem „Serwis na całe życie”. W ramach pakietu serwisowanie i konserwowanie młotów Hilti jest absolutnie bezpłatne przez 2 lata. Po tym okresie firma proponuje program „Ograniczonych Kosztów Napraw”, który – dzięki uproszczonej procedurze – gwarantuje szybką naprawę i nieprzekraczalne koszty. Dodatkowo, przez cały okres użytkowania, młoty objęte są gwarancją producenta na wszelkie wady fabryczne i materiałowe. Jest to jedyna tego typu oferta na rynku elektronarzędzi.


www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube