Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Oryginalna cegła

25.10.2007

Cegła elewacyjna Terca Cyberna - to jeden z produktów wprowadzonych na rynek w  br. przez firmę Wienerberger.

Ceramiczne cegły elewacyjne spełniają oczekiwania inwestorów, zaspokajając ich potrzeby zarówno użytkowe, jak i estetyczne. Terca to indywidualizm, eksplozja barw, żywiołowość, ekspresja. Kolekcje Terca powstają z myślą o tych, którzy chcą świadomie kształtować przestrzeń. Nowością wśród cegieł klinkierowych jest model Cyberna, który już w niedalekiej przyszłości będzie dostępny w ofercie handlowej fimy. Nowość cechuje przepiękny, ciepły karmelowo- kawowy kolor i gładka faktura lica. Właśnie ten kolor czyni wyrób wyjątkowym: jest to aktualnie najjaśniejsza produkowana w Polsce cegła elewacyjna. Pod względem parametrów technicznych Cyberna łączy wysoką wytrzymałość (35) i mrozoodporność (kategoria F2) z nasiąkliwością rzędu ok. 6%.

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0