Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Okno THERMO 80

01.10.2013

Okno trzyszybowe linii THERMO 80 to nowość w ofercie firmy Sokółka Okna i Drzwi.

Okno THERMO 80 ALU wyposażone jest w nakładkę aluminiową chroniącą drewno od strony elewacji. Okna wyposażone są w energooszczędny pakiet 3-szybowy ze szkłem niskoemisyjnym oraz przestrzenią międzyszybową wypełnioną argonem. Współczynnik przenikania ciepła dla całego okna wynosi UW = 0,76 W/m²K. Drewniano-aluminiowe okna zapewniają również wysoki poziom izolacji akustycznej. W zależności od zastosowanego pakietu szybowego waha się on od 32 do 41 dB. Rama wykonana jest z 4 warstw drewna oraz aluminium, a jej grubość wynosi 91,5 mm. Do produkcji okien używane jest głównie drewno sosnowe, meranti lub dębowe.

 

 

Energooszczędność THERMO 80 ALU wynika również z innowacyjnego rozwiązania konstrukcyjnego, jakim niewątpliwie jest nowy system uszczelnień. W oknach zastosowano aż dwie uszczelki wrębowe oraz jedną krawędziową. Kolejną innowacją, która wpłynęła na poprawę parametrów termoizolacyjnych tych okien jest zwiększenie głębokości osadzenia pakietu szybowego w drewnianej ramie okna z 18 do 20 mm. Gwarancja nawet do 10 lat.

 

www.sokolka.com.pl

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube