Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Komfort na dotyk

25.08.2008

Centrale wentylacyjne firmy Dospel zapewnią właściwy przepływ powietrza w pomieszczeniach, natomiast dołączony do zestawu sterownik sprawia, że obsługa rekuperatora stanie się niezwykle łatwa.

Urządzenie to służy do kontroli pracy systemów wentylacji nawiewowo - wywiewnej domów jednorodzinnych i małych firm. Zamontowany w dogodnym dla użytkownika miejscu, pozwala na szybką oraz łatwą obsługę nawiewu. Sterownik niemal wszystkie funkcje realizuje automatycznie, dzięki czemu konieczność ingerencji w ustawienia została zminimalizowana. Ustawianie letniego By-Passu, który zapobiega ponownemu przepływowi ciepła, rozmrażanie wymiennika ciepła czy GWC odbywa się w oparciu o kontrole temperatur, nadzorowanych przez program urządzenia.
Korzystając ze sterownika centrali wentylacyjnych można ustawić niemal każdą funkcję rekuperatora. Nowoczesne oprogramowanie pozwala użytkownikowi na dowolne konfigurowanie indywidualnych ustawień w zależności od potrzeb. Za pomocą sterownika można dostosować parametry nawiewu do poszczególnych pomieszczeń tak, by zoptymalizować przepływ powietrza. Ponadto urządzenie to cyfrowo mierzy temperaturę powietrza oraz kontroluje stan filtrów w centrali wentylacyjnej.
Czytelny interfejs oraz podświetlany ekran dotykowy jest dobrze widoczny nawet tam, gdzie panuje półmrok lub jest całkowicie ciemno. To udogodnienie pozwala na zamontowanie sterownika praktycznie w każdym miejscu pomieszczeniu.

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube