Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Dymne podłogi

27.08.2008

Wyraziste smugi słoi, harmonijnie snujące się po powierzchni podłogi na podobieństwo dymu, nadają jej intrygujący, oryginalny wygląd. Dzięki panelom Zebrano Matadi z najnowszej kolekcji City marki Classen całe wnętrze nabierze nowego charakteru.

Drewno o oryginalnej nazwie „zebrano” od setek lat związane jest ze sztuką. Lutnicy epoki renesansu wykonywali z niego piękne instrumenty o głębokim brzmieniu, a stolarze stylowe meble. Wzór, jaki odkrywa przed nami wnętrze tego afrykańskiego drewna, z powodzeniem wykorzystany został w panelach podłogowych Zebrano Matadi marki Classen. Bogata gama ciepłych odcieni zmienia się płynnie na jego powierzchni.Panele Zebrano Matadi szczególnie dobrze komponują się we wnętrzach utrzymanych w jasnej tonacji. Ich wygląd dodaje wrażenia przestrzenności, a rysunek afrykańskiego drewna podkreśla klasę całego pomieszczenia. Doskonale pasują do nich zarówno kolory pastelowe, jak i bardziej zdecydowane, o dużym nasyceniu. Ich połączenie może więc stanowić wyrazistą całość, swoim charakterem wiernie oddając osobowość zamieszkujących tak oryginalne wnętrze mieszkańców.
W parze z estetyką idzie doskonała jakość - wysoka klasa ścieralności (AC4) oraz nowoczesne zabezpieczenie przeciwwilgociowe krawędzi kompozycją wosków „Isowaxx”.

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube