Targi DOM

04.03.2019

XXVI Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM odbędą się 5–7 kwietnia w Targach Kielce.

 

 

Już od ponad 25 lat w kieleckim ośrodku odbywa się spotkanie profesjonalistów z branży budowlanej i każdego, kto ma w planach remont mieszkania lub budowę nowego domu. Oprócz możliwości zapoznania się z najnowszą ofertą producentów materiałów budowlanych i firm stolarskich, goście targów będą mieli szansę obejrzeć i kupić meble kuchenne, kominki, a nawet domowe sauny. Na stoiskach pojawią się także meble oraz dodatki.

Tradycją i dopełnieniem wystawy jest specjalnie zorganizowana strefa doradców „Wnętrza dla Ciebie – Inspiracje 2019”.

Wystawie towarzyszą XXVI Targi Ogrodnicze i Działkowe OGRÓD i TY.

 

Przeczytaj też: Targi energetyczne ENERGETAB 2018

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Warning: Use of undefined constant WEBSITE_URL - assumed 'WEBSITE_URL' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/themes/inzynierbudownictwa/footer.php on line 462
WEBSITE_URL/polityka-prywatnosci" target="_blank">Polityce Prywatności
.