Stożkowy system kominowy

28.04.2017

MKD POWER, marki MK Systemy Kominowe, to izolowany, dwuścienny system do agregatorów prądotwórczych, silników spalinowych i turbin, również z wykorzystaniem tzw. bypassa oraz jednostek kogeneracyjnych BHKW (CHP).

– Jeden z sekretów systemu tkwi w specjalnej konstrukcji rdzenia elementów czopuchowych. Ich połączenie zapinane jest obejmą, która zapobiega ewentualnej utracie szczelności pod wpływem wysokiej temperatury i ciśnienia – aż do 5000 Pa – mówi Anna Rotkis-Dziadul. Taka budowa Systemu MKD Power zapewnia szczelność nawet przy wystąpieniu drgań. System składa się z elementów kominowych i czopuchowych. Może pracować w ciśnieniu do 5000 Pa –

 Klasa H1, w trybie suchym oraz mokrym, a dzięki zastosowaniu stożkowych, szczelnych połączeń nie potrzebuje uszczelek na rdzeniu i może pracować w temperaturze do 600°C .

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.