Samoprzylepna folia zabezpieczająca

21.06.2016

Folia antypoślizgowa na bazie klejów akrylowych to nowość w ofercie LAKMY SAT. Produkt zabezpiecza i chroni powierzchnie wykonane z różnych materiałów, takich jak szkło, kamień, drewno i elementy z tworzyw sztucznych.

Samoprzylepna folia polietylenowa to alternatywa dla taśm klejących i klasycznych folii malarskich. Folia tworzy antypoślizgowe powierzchnie, po których można swobodnie i bezpiecznie chodzić. Dokładnie nałożona zabezpiecza przed wilgocią i zabrudzeniami od środków chemicznych. Folię można łatwo usunąć, nie pozostawia śladów kleju.

Sprawdzi się jako ochrona m.in. powierzchni szyb i okien oraz parapetów podczas aplikacji tynków i farb metodą natryskową. Ponadto tworzy ochronę podłóg, mebli, luster, a także grzejników i wszelkich elementów z tworzyw sztucznych. Pozwoli oszczędzić czas i koszty w czasie porządków po remoncie i pracach budowlanych. Folia z powodzeniem może być używana również w zabezpieczaniu towarów w trakcie przewozu oraz w zakładach produkcyjnych.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.