Rusza budowa III etapu Nordic Mokotów

18.02.2019

Fiński deweloper YIT wybrał generalnego wykonawcę III etapu osiedla Nordic Mokotów – została nim firma UNIBEP. Zakończenie budowy planowane jest na drugi kwartał 2020 r.

W siedmiokondygnacyjnym budynku Nordic Mokotów znajdą się 124 mieszkania różnego typu – od kawalerek o powierzchni około 27 m² po piękne apartamenty, których metraż przekroczy 110 m². Na parterze będzie 5 lokali usługowych, a w garażu podziemnym – 138 miejsc postojowych, których część będzie wyposażona w instalacje do ładowania samochodów z napędem elektrycznym i hybrydowym. Podobnie jak w przypadku pierwszego budynku, również w drugim YIT zastosuje wiele wysokiej jakości naturalnych materiałów, zwłaszcza drewno, którym wyłożone będą m.in. balkony. W Nordic Mokotów znajdą się także lokale przystosowane do aranżacji sauny.

 

 

Oprócz Nordic Mokotów, YIT realizuje obecnie w Polsce pierwsze dwa etapy osiedla Aroma Park – na warszawskiej Białołęce powstaje 147 mieszkań z ponad 400 planowanych. Ponadto, w drugim kwartale 2019 r. fiński deweloper zamierza rozpocząć budowę 134 lokali w ramach I etapu inwestycji Parkur Residence, która będzie zlokalizowana na granicy Ursynowa oraz Mokotowa i zaoferuje łącznie 400 mieszkań.

YIT pracuje również nad największym w Polsce projektem co-livingowym, który powstanie u zbiegu ulic Postępu i Domaniewskiej w Warszawie. Rozpoczęcie budowy blisko 1000 jednostek mieszkalnych zaplanowane jest na czwarty kwartał 2019 r.

 

Źródło: newseria.pl

 

Czytaj też: Budowa Lira Park w Warszawie

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.