Roadshow Trane

05.12.2014

Europejski roadshow Trane zawitał do Polski. Zaprezentowano energooszczędne rozwiązania HVAC do zastosowań komercyjnych, w tym nową ofertę agregatów wody lodowej Trane przeznaczonych na rynki europejskie.

W ubiegłym tygodniu europejska trasa Trane „Acceleration Now Tour” dotarła do Polski. Trane, globalny dostawca rozwiązań i usług w zakresie komfortu i poprawy jakości powietrza w budynkach oraz marka należąca do koncernu Ingersoll Rand, zaprezentował w Gdańsku, Łodzi, Warszawie, Krakowie i Wrocławiu swoje rozwiązania w zakresie ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC) do zastosowań komercyjnych.

Podczas trwającej od września europejskiej trasy „Acceleration Now Tour” przeszklony samochód ciężarowy, na którym umieszczono najnowsze urządzenia, systemy sterowania i ekrany z interaktywnymi prezentacjami, zatrzyma się w ponad 50 miejscowościach na terenie 12 krajów.

 

 

Podczas polskich przystanków goście mogli porozmawiać ze specjalistami z firmy Trane na temat nowych agregatów wody lodowej, central wentylacyjnych, urządzeń sterujących i usług firmy Trane, a także wziąć udział w prezentacjach i dyskusjach.

Urządzenia prezentowane na ciężarówce były w pełni dostępne dla zwiedzających, którzy mogli bez przeszkód zapoznać się z ich funkcjonowaniem. Wśród zaprezentowanych produktów były między innymi: wprowadzone do oferty w tym roku agregat śrubowy Trane Sintesis RTAF, agregat ze sprężarką typu scroll i pompa ciepła Trane Conquest, a także centrala klimatyzacyjna CCEB z fabrycznie zamontowanym sterowaniem.

 

 

W tym roku firma Trane rozszerzyła swoją europejską ofertę agregatów wody lodowej, wprowadzając na rynek pięć nowych systemów chłodzenia wodą o zakresach mocy od 20 do 14 000 kW. Nowe systemy mają sprostać potrzebom chłodniczym, wydajnościowym i akustycznym w budynkach opieki zdrowotnej, placówkach edukacyjnych i handlowych oraz w zakładach produkcyjnych i hotelach.

Nowe systemy są dostępne wraz z zaawansowanym sterowaniem. Wyposażono je także w innowacyjne funkcje wydajnościowe i akustyczne.

Europejską trasę „Acceleration Now Tour” trasę zainaugurowano 17 września w Strasburgu we Francji. Zakończenie trasy zaplanowano na 15 grudnia w Rumunii.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.