Powstanie Klinika Rehabilitacyjna Międzylesie

25.09.2019

Klinika Rehabilitacyjna Międzylesie to kompleks, w skład którego wejdą: szpital rehabilitacyjny oraz budynek z usługami zakwaterowania dla osób starszych.

 

 

Klinika Rehabilitacyjna Międzylesie powstanie w Warszawie, dzielnicy Wawer przy ul. Mrówczej 124, na działce o powierzchni ponad 5 tys. m². Powierzchnia całkowita budynku wyniesie ok. 10 000 m², na co składać się będzie 5 kondygnacji naziemnych oraz podziemny parking. Zespół budynków ochrony zdrowia to szpital o profilu rehabilitacyjnym i budynek z usługami zakwaterowania wypoczynkowego wraz z pomieszczeniami technicznymi i garażem podziemnym, a także obiekty obsługi technicznej (stacja transformatorowa, stacja agregatu prądotwórczego i pomieszczenia na odpady stałe).

Mostostal Warszawa podpisał umowę na realizację kompleksu z inwestorem – ORPEA Polska.

Klinika Rehabilitacyjna Międzylesie to pierwsza taka inwestycja Grupy ORPEA w Polsce. Obiekt będzie miał basen terapeutyczny, kriokomorę, sale do kinezyterapii, kuchnię oraz pozostałą pełną infrastrukturę, która zapewni najlepszy proces rekonwalescencji pacjentom, wymagającym profesjonalnej opieki po zawałach, udarach czy urazach komunikacyjnych – mówi Beata Leszczyńska, prezes Zarządu ORPEA Polska.

 

Czytaj także: Termomodernizacja Centrum Zdrowia Dziecka

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.