Płyty nawierzchniowe Synergio

30.05.2018

Płyty Synergio to tegoroczna nowość w kolekcji Libet Decco Monocolor. Zróżnicowane wymiary elementów sprawiają, że mogą one być rozmaicie zestawiane, tworząc nawet bardzo abstrakcyjne układy nawierzchni.

Synergio to zestaw dwóch płyt o kształcie trapezu i pokaźnych, komplementarnych względem siebie rozmiarach 67,5 x 90,1 x 19,2 x 10 cm i 45 x 67,5 x 19,2 x 10 cm. Za sprawą dużego formatu i utrzymanych w odcieniach stonowanej szarości, kontrastujących kolorów (pergaminowa biel, antracytowy oraz gołębi) jest to materiał do tworzenia wyrazistych kompozycji o różnorodnym kształcie. Płyty mogą być stosowane do budowy przydomowych tarasów, ogrodowych ścieżek, rozległych placów oraz podjazdów.

Płyty Synergio wykazują podwyższoną odporność na skraje warunku atmosferyczne, a dzięki zastosowanemu już na etapie produkcji specjalnemu systemowi ALS są dodatkowo chronione przed przebarwieniami, wykwitami wapiennymi oraz plamami. Tym samym sprawdzą się zarówno w przestrzeniach prywatnych, jak i publicznych. Podczas montażu należy stosować się do zasady trzech palet, mieszając elementy z co najmniej trzech palet i pobierając je w pionie (a nie warstwami), dzięki czemu uniknie się plam kolorystycznych i uzyska najlepszy efekt wizualny.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.