Pismo Prezesa PIIB do Minister Rozwoju i Ministra Infrastruktury

26.03.2020

Prof. dr hab. inż. Zbigniew Kledyński – prezes PIIB wystosował pismo do Minister Rozwoju i Ministra Infrastruktury, w którym postuluje o działania (niezależne od działań planowanych już przez rząd) dedykowane branży budowlanej, mające na celu zmniejszenie zagrożenia ekonomicznego branży podczas pandemii.

 

 

Obecna sytuacja epidemiczna w Polsce budzi zrozumiały niepokój całego społeczeństwa. Inżynierowie budownictwa martwią się nie tylko o zdrowie własne i współpracowników, ale także obawiają się ekonomicznych skutków epidemii i związanych z nią trudności w uprawnianiu zawodu. W związku z tym prof. dr hab. inż. Zbigniew Kledyński – prezes PIIB wystosował pismo do Jadwigi Emilewicz – minister rozwoju i Andrzeja Adamczyka – ministra infrastruktury.

 

Pismo prof. Zbigniewa Kledyńskiego – prezesa PIIB

 

Czytaj także: Budowanie w czasach SARS-CoV-2 a siła wyższa

Egzamin na uprawnienia budowlane – zmiana terminów

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.