Osiedle Lifetown – budowa III etapu

27.01.2020

Trwa budowa III etapu Lifetown – inwestycji mieszkaniowej przy ul. Kłobuckiej 6 w Warszawie.

 

 

 

W II etapie Lifetown ma powstać budynek o pięciu kondygnacjach nadziemnych ze 133 mieszkaniami i 5 lokalami usługowymi na parterze. Powierzchnia zabudowy to 1951 m², całkowita – 13 588 m², a użytkowa mieszkań – 6065 m². Jednopoziomowy parking podziemny przeznaczony będzie na 120 samochodów.

Firma Totalbud SA realizuje konstrukcję żelbetową i mury oraz doprowadzi II etap Lifetown do stanu surowego otwartego.

 

 

Grunt był zgodny z badaniami, więc już od fazy fundamentowej wszelkie prace biegną zgodnie z harmonogramem. Budynek ma konstrukcję żelbetową słupowo-belkowo-płytową, która jest najkorzystniejsza dla współczesnego budownictwa mieszkaniowego, także z punktu widzenia nabywców lokali, stąd jest ona najczęściej wybierana przez deweloperów. Budynek w kształcie litery C będzie miał bardzo ładny dziedziniec. Lokatorzy otrzymają nowoczesny obiekt, w którym ściany zewnętrzne wykonamy z bloczków silikatowych, ściany korytarzowe części wspólnych z pustaków ceramicznych, a ściany działowe w środku mieszkań powstaną w systemie bloczków gipsowych – mówi Joanna Latarska, kierownik budowy z ramienia Totalbud.

 

Za architekturę budynku odpowiedzialna jest pracownia S.A.M.I. Architekci. Deweloperem jest spółka Nexity. Zgodnie z umową stan surowy otwarty ma być gotowy na koniec czerwca br.

 

Przeczytaj też: Budownictwo mieszkaniowe w 2019 r. Dane GUS

Budowa osiedla Łomianki

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.