Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Inwestor zastępczy

małopolskie

20.12.2019

Firma STABIM. Realizacja inwestycji w formie pakietowej

Czym jest Realizacja Pakietowa i dlaczego to robimy?

To realizacja inwestycji przez kilku, a często nawet kilkudziesięciu wykonawców. Ich ilość jest zależna od ilości pakietów na jakie podzielimy cały zakres robót.
Wykonawcy specjalizujący się w danym typie robót kontraktowani są bezpośrednio przez inwestora.
Główną korzyścią z realizacji pakietowej jest pominięcie generalnego wykonawcy, a precyzyjniej marży generalnego wykonawcy, która najczęściej wynosi ok. 10%. Inwestor co najmniej połowę tej wartość jest w stanie zaoszczędzić realizując inwestycje pakietowo.
Rolą inwestora zastępczego jest zorganizowanie całego procesu inwestycyjnego od koncepcji po przekazanie do użytkowania, a nawet w okresie gwarancji. To inwestor zastępczy zatrudnia całą kadrę nadzorującą i koordynującą roboty wykonywane przez wykonawców poszczególnych pakietów. Dodatkowo inwestor ma pełną kontrolę oraz swobodę w działaniach podczas trwania już samej budowy, bez konieczności dodatkowych negocjacji i aneksów do umowy z generalnym wykonawcą.

Definiujemy na nowo pojęcie inwestora zastępczego, zapraszamy do kontaktu oraz zachęcamy do spotkania w celu omówienia szczegółów.

www.stabim.pl

Kontakt:

Telefon: 504-581-213

Email: biuro@stabim.pl

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube